Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Jelzés nélkül: Hegyvidék. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben, 32×25,5 cm
11344.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Iparszerű állattenyésztés. Rézkarc, papír. 29,5x39,5 cm
11345.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Japánkert, párral, akvarell. Sérült keretben. 40x50 cm
11346.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Kanca csikójával. Olaj, farost. 40x60 cm. Dekoratív fakeretben
11347.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Jelzés nélkül: Kikötő. Ceruza, papír. Lapszéli részben javított szakadásokkal. 14×21 cm.
11348.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Jelzés nélkül: Kínai sárkány. Vegyes technika, vászon. Kissé sérült. 90×70 cm
11349.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Jelzés nélkül: Kisfiú az utcán. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 20x15 cm
11350.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Jelzés nélkül: Kislány és a játéka. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 16×22 cm
11351.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Jelzés nélkül: Kolbay Károly portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm
11352.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Kompozíció. Litográfia, papír. Lap szélén szakadásokkal. 32x43 cm
11353.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Külváros. Olaj, papír. Apró lapszéli sérülésekkel. Feltekerve. 50x70 cm.
11354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Jelzés nélkül: Lány korsóval. Pasztell, papír, lap széle kissé sérült, 25x16,5 cm
11355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft