Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Kukovics Rózsa (1942-): Adriai hangulat. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 37x51 cm
11416.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
L , Attila Jelzéssel: Cím nélkül, Akvarell, papír, hátul autográf felirattal 10x20 cm Keretben
11417.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Társaság a szabadban. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 17×16 cm
11418.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
L. Marie jelzéssel, XX. sz. első fele: Utcarészlet. Színezett rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 19,5×14 cm
11419.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Lavi jelzéssel: Jeruzsálem látképe. Ofszet nyomat, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 19x28 cm
11420.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Leitner jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír. Fakeretben, 14×20,5 cm.
11421.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Liezen Mayer jelzéssel: Viking hódolat. Szén, vegyes technika, karton. 62,5x41,5 cm. Hátulján 850/980 sz. MNG bírálati címkével. Sérült.
11422.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Litteczky jelzéssel: Templom. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. Apró sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 70x83 cm
11423.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
M. Elton jelzéssel: Táj. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 40×62,5 cm.
11424.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Magyar János jelzéssel: Cím nélkül, akvarell, papír. 24x32cm üvegezett keretben
11425.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Márffy Ödön (1878-1959): Hölgy az ajtónál, litográfia, papír, utólag jelzett, paszpartuban, 21×17,5 cm
11426.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Margit jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Vad az erdőben. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 48×31,5 cm
11427.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft