Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3517021
11488
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 8x11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3169917
11489
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet kilátással. Olaj, farost, kissé sérült. 37,5x61 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3170209
11490
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rózsákkal és citrommal. Olaj, farost, fakeretben. 61x37,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3284675
11491
523
900
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet tájban. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 16x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3419237
11492
523
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, fakeretben, 80x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3481313
11493
523
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, kissé sérült, 40×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3437312
11494
523
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
3484696
11495
523
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy medállal. Ceruza, papír, 31x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3244229
11496
523
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1951. Pasztell, papír. Paszpartuban. 47,5x37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3409714
11497
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA X/XIII számozással. 20x20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3464554
11498
523
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Gyűjtsd a mézet, add a MÉH-nek, 1961 (6 db egybefűzött karikaturisztikus illusztráció). Akvarell, tus, papír, 12x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3191095
11499
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hangulatos park, 1945. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 12×16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft