Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3419210
11500
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 39x47 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3406871
11501
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki tó. Olaj, karton. Dekoratív, egyik sarkában kissé sérült fakeretben. 50×70 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3440930
11502
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage a Picasso (olvashatatlan címmel). Tus, toll, papír, 70x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3438576
11503
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Hommage a Vajda Lajos (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír. 23x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3511676
11504
523
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Iszlám kalligráfia. Szitanyomat, papír. Számozott (2/4). Üvegezett keretben. 16,5x11,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3369099
11505
523
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti bölcs, 1970. Monotípia, papír. Papírra kasírozva, utóbbi széle foltos.12x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3409601
11506
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Kézfej (olvashatatlan címmel), 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (XI/XVI), 23×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3286678
11507
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció I. Monotípia, papír, 45,5x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3484064
11508
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kótyagosan. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben, 25×19 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3512121
11509
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kréta, Matala. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 29,5×39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3516117
11510
523
Olvashatatlan jelzéssel: Küldetés II. Olaj vászon. Sérült. Fakeretben. 60x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3514082
11511
523
Olvashatatlan jelzéssel: Kölni dóm. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben, 24,5×16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft