Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Parasztudvar, olaj, fatábla. Fakeretben. 20×32,5 cm
11524.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 22×14 cm. .
11525.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Római antik romok. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x32 cm
11526.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sátortábor az erdőben, 1960-as évek. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
11527.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Siófoki kikötő (1925?). Olaj, karton. Foltos, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34×49,5 cm
11528.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelemesek (erotikus rajz). Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm
11529.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 85x54 cm.
11530.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Akril, farost. Fakeretben. 70x50 cm
11531.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Olaj, karton. Paszpartuban. 17x23 cm.
11532.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, karton. 50x65 cm
11533.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. VI/1 számozással. 21×30 cm
11534.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás. Olaj, karton. 30x40 cm Üvegezett fakeretben.
11535.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft