Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3421601
11524
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Parasztudvar, olaj, fatábla. Fakeretben. 20×32,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3224448
11525
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva. 22×14 cm. . még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3504314
11526
523
Olvashatatlan jelzéssel: Római antik romok. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25x32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3283444
11527
523
Olvashatatlan jelzéssel: Sátortábor az erdőben, 1960-as évek. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3517268
11528
523
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Siófoki kikötő (1925?). Olaj, karton. Foltos, kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 34×49,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3514022
11529
523
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelemesek (erotikus rajz). Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3419729
11530
523
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 85x54 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3503836
11531
523
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Akril, farost. Fakeretben. 70x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3436295
11532
523
Olvashatatlan jelzéssel: Színes kép. Olaj, karton. Paszpartuban. 17x23 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2743098
11533
523
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj. Pasztell, karton. 50x65 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3408441
11534
523
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Litográfia, papír. VI/1 számozással. 21×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3439546
11535
523
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás. Olaj, karton. 30x40 cm Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft