Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x45 cm
11536.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Transsylvania, Siebenbürgen, Erdélyország. Nyomat, papír, számozott: 18/100. 23x18 cm
11537.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton. Fakeretben. 20x25,5 cm
11538.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, 1924. Ceruza, papír, 21x14 cm
11539.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Varázsló lovon (fantasy). Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 30x40 cm
11540.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Városházkapu Rothenburgban. Rézkarc, papír. Sérült. Paszpartuban. 24x18,5 cm
11541.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Városom. Olaj vászon. Sérült. Fakeretben. 50x40 cm
11542.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x40 cm
11543.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos utca. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
11544.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 45×55 cm
11545.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa X. Litográfia, papír. 18/20 számozással. 32x22 cm
11546.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XI., 2006. Litográfia, papír. 5/20 számozással. 28x21 cm
11547.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft