Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Jurida Károly (1935-2009): Hevessy György portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29 cm
11392.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kacziány Aladár jelzéssel: Strandon. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 17x15 cm
11393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
Kádár Béla jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 42x30 cm.
11394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Kádár Béla jelzéssel: Y. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x18 cm
11395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Kálák. Jelzett, színezett textil, formázott művészgipsz applikációkkal, fa keretben, teljes méret 78x58 cm
11396.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Katona Nándor jelzéssel: Táj. Pasztell, papír, 31,5x46 cm. Üvegezett fakeretben.
11397.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Katz György jelzéssel (Kádár György?): Hegyvidéki táj, 1940. Olaj, karton, kissé sérült, 34×49 cm
11398.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
KE jelzéssel: Vízparti fények (Dunakanyar). Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5×49,5 cm
11399.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Kelly jelzéssel: Párizsi részlet. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 18x14 cm
11400.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kemény László jelzéssel, 1930-as évek: Búcsú a pályaudvaron. Olaj, vászon. 50x66 cm
11401.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Klf. alkotók: Vegyes kisméretű rajz és sokszorosított grafika tétel, össz. 16 db (közte néhány kevés budapesti részlet rézkarc). Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben
11402.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kondor jelzéssel: Férfi arc. Szén, papír. 31x25 cm Kartonon
11403.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft