Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3400809
11392
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jurida Károly (1935-2009): Hevessy György portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3435192
11393
523
8500
Kacziány Aladár jelzéssel: Strandon. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 17x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3517240
11394
523
Kádár Béla jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 42x30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3507136
11395
523
Kádár Béla jelzéssel: Y. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3329747
11396
523
Kálák. Jelzett, színezett textil, formázott művészgipsz applikációkkal, fa keretben, teljes méret 78x58 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3502225
11397
523
Katona Nándor jelzéssel: Táj. Pasztell, papír, 31,5x46 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3504336
11398
523
Katz György jelzéssel (Kádár György?): Hegyvidéki táj, 1940. Olaj, karton, kissé sérült, 34×49 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3354560
11399
523
2200
KE jelzéssel: Vízparti fények (Dunakanyar). Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5×49,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3377776
11400
523
Kelly jelzéssel: Párizsi részlet. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 18x14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3519413
11401
523
Kemény László jelzéssel, 1930-as évek: Búcsú a pályaudvaron. Olaj, vászon. 50x66 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3512581
11402
523
Klf. alkotók: Vegyes kisméretű rajz és sokszorosított grafika tétel, össz. 16 db (közte néhány kevés budapesti részlet rézkarc). Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3522033
11403
523
Kondor jelzéssel: Férfi arc. Szén, papír. 31x25 cm Kartonon még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft