Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
2 000Ft 5,42EUR, 6,25USD
Ajánlatom:
Ft
Minimális ajánlat:
2 000Ft
Leírás:
Klf. alkotók: Vegyes kisméretű rajz és sokszorosított grafika tétel, össz. 16 db (közte néhány kevés budapesti részlet rézkarc). Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben