Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Jelzés nélkül: Rothenburgi részlet, szitanyomat, papír. 27x19 cm.
11368.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Jelzés nélkül: Sétálók a parkban. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, szélein kissé sérült, 21x26 cm
11369.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Jelzés nélkül: Szélrajzok a vizen. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 26,5x33 cm.
11370.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Jelzés nélkül: Szénásszekér tehenekkel. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm
11371.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Jelzés nélkül: Szfinx. Pasztell, papír, 61x43 cm
11372.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Jelzés nélkül: Színes álom. pasztell, papír, 60x45 cm
11373.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 100x70 cm.
11374.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Jelzés nélkül: Színes kép. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 30×40 cm
11375.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Jelzés nélkül: Színes táj. Vegyes technika, kollázs, papír. Törésnyomokkal. 43x61 cm.
11376.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Színes utca. Akvarell, papír, , keretben 34x22 cm
11377.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Jelzés nélkül: Színes város. Olaj, papír. Apró lapszéli sérülésekkel. Feltekerve. 42x117 cm.
11378.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Szürreális alakok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 20,5x29 cm.
11379.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft