Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3233617
11368
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Rothenburgi részlet, szitanyomat, papír. 27x19 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3408564
11369
523
2200
Jelzés nélkül: Sétálók a parkban. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, szélein kissé sérült, 21x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3371858
11370
523
Jelzés nélkül: Szélrajzok a vizen. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 26,5x33 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3516475
11371
523
Jelzés nélkül: Szénásszekér tehenekkel. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 40×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3521959
11372
523
Jelzés nélkül: Szfinx. Pasztell, papír, 61x43 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3521964
11373
523
Jelzés nélkül: Színes álom. pasztell, papír, 60x45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3419728
11374
523
3400
Jelzés nélkül: Színes kavalkád. Vegyes technika, karton. 100x70 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3439165
11375
523
Jelzés nélkül: Színes kép. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 30×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3369751
11376
523
Jelzés nélkül: Színes táj. Vegyes technika, kollázs, papír. Törésnyomokkal. 43x61 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3352762
11377
523
Jelzés nélkül: Színes utca. Akvarell, papír, , keretben 34x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3505152
11378
523
Jelzés nélkül: Színes város. Olaj, papír. Apró lapszéli sérülésekkel. Feltekerve. 42x117 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3498868
11379
523
Jelzés nélkül: Szürreális alakok. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 20,5x29 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft