Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3368652
11380
523
2200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Szürrealista kép. Tus, kollázs, papír. 9,5×18,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3324344
11381
523
Jelzés nélkül: Tájkép Olaj, vászon, vakráma nélkül, feltekerve, apró sérülésekkel, 55x45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3464565
11382
523
Jelzés nélkül: Tanulmányrajzok. Ceruza, papír, hajtásnyommal. 21x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3394931
11383
523
Jelzés nélkül: Teknős. Olaj, karton. 26x20 cm Kartonon még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3458738
11384
523
Jelzés nélkül: Utcarészlet járókelőkkel. Tus, papír, 16x22 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3458706
11385
523
Jelzés nélkül: Utcarészlet lámpafényben, pasztell, papír, 24x17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3516470
11386
523
Jelzés nélkül: Vadak az erdőben. Olaj, vászon. 38x72 cm. Dekoratív fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3498019
11387
523
Jelzés nélkül: Vaddisznók. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. 13×17 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3458776
11388
523
Jelzés nélkül: Vágtató lovas. Tus, akvarell, papír, 7x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3512512
11389
523
Jelzés nélkül: Velencei gondolás. Tempera, karton. 8,5×13 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3493907
11390
523
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír, Üvegezett keretben 42x36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3493290
11391
523
4400
Jelzés nélkül: Vízparti város. Vegyes technika, papír, 45×62 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft