Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Azonosítatlan jelzésekkel: 3 db kép, Tus, vegyes technika, karton, műanyag. 9x13 cm 9x7 cm
11236.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Azonosítatlan jelzéssel: Női fej (Marlene III). Ceruza, papír, 24x22 cm Kartonon
11237.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Azonosítatlan jelzéssel: Úszómalom 1910. Olaj, vászon, 25x40 cm Keretben.
11238.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Blaise Pascal portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29,5 cm
11239.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Balla jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, karton, Keretben. 17x23 cm
11240.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Bánfi jelzéssel: Tank és két katona. Olaj, karton. 21x29 cm
11241.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm
11242.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Bánovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 45x35 cm.
11243.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Baross L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, keretben 35x52 cm
11244.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Beregi J jelzéssel, XX. sz eleje: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 33×44 cm
11245.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben
11246.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Bihari Balogh jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 16×21 cm
11247.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft