Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3392096
11236
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Azonosítatlan jelzésekkel: 3 db kép, Tus, vegyes technika, karton, műanyag. 9x13 cm 9x7 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3521960
11237
523
Azonosítatlan jelzéssel: Női fej (Marlene III). Ceruza, papír, 24x22 cm Kartonon még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3522114
11238
523
Azonosítatlan jelzéssel: Úszómalom 1910. Olaj, vászon, 25x40 cm Keretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3402258
11239
523
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Blaise Pascal portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3522121
11240
523
Balla jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, karton, Keretben. 17x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3170213
11241
523
Bánfi jelzéssel: Tank és két katona. Olaj, karton. 21x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2881664
11242
523
Banksy: Er.... Jelzés nélkül. Ofszet, papír. 30x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3499068
11243
523
Bánovszky jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon. Kissé sérült. 45x35 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3423494
11244
523
Baross L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, keretben 35x52 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3517434
11245
523
Beregi J jelzéssel, XX. sz eleje: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben, 33×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3368032
11246
523
Bertalan Miklós: Szobarészlet., Olaj, karton jelzett 80x60 cm Sérült keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3516459
11247
523
Bihari Balogh jelzéssel: Hazafelé. Akvarell, papír, 16×21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft