Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3476731
11260
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Déri jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, farost, fakeretben, 13x17,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3356932
11261
523
14000
Domonkos Á jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Falusi udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 58×77 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3499216
11262
523
Drégely L jelzéssel: Vörös és fekete. Vegyes technika, vászon. 30×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3371914
11263
523
3400
E. Bernhardt jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3495832
11264
523
Emőd v. Emöd jelzéssel: Táj Olaj, vászon. Kopott fakeretben. 55x70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3456386
11265
523
9500
Erdélyi J jelzéssel: Kastély. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3504353
11266
523
Farkas jelzéssel (Lídia vagy Lajos?): Erdei fények. Akvarell, papír. 30x44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3372737
11267
523
Fazekas János jelzéssel, XXI. sz. eleje, össz. 6 db festmény: Dobermann portré, Maszk, 4 db csendélet. Olaj, vászon. Mindegyik jelzett. 19x27,5 és 32,5x19 cm közötti méretekben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3512607
11268
523
Feld jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 39x49 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3423491
11269
523
Fellini jelzéssel: Virágok, Olaj, farost. 56x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3519407
11270
523
15000
Fényes A jelzéssel: Téli séta. Olaj, vászon. 60x80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3517178
11271
523
Ferency T jelzéssel: Hegyvidéki tó, 1899. Olaj, vászon. Kissé sérült. 60x80 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft