Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Déri jelzéssel: Erdőbelső. Olaj, farost, fakeretben, 13x17,5 cm
11260.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Domonkos Á jelzéssel, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Falusi udvar. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 58×77 cm
11261.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Drégely L jelzéssel: Vörös és fekete. Vegyes technika, vászon. 30×30 cm
11262.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
E. Bernhardt jelzéssel: Zöldellő táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm.
11263.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Emőd v. Emöd jelzéssel: Táj Olaj, vászon. Kopott fakeretben. 55x70 cm
11264.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Erdélyi J jelzéssel: Kastély. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm
11265.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Farkas jelzéssel (Lídia vagy Lajos?): Erdei fények. Akvarell, papír. 30x44 cm
11266.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Fazekas János jelzéssel, XXI. sz. eleje, össz. 6 db festmény: Dobermann portré, Maszk, 4 db csendélet. Olaj, vászon. Mindegyik jelzett. 19x27,5 és 32,5x19 cm közötti méretekben.
11267.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Feld jelzéssel: Szőlős csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 39x49 cm
11268.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Fellini jelzéssel: Virágok, Olaj, farost. 56x40 cm
11269.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Fényes A jelzéssel: Téli séta. Olaj, vászon. 60x80 cm
11270.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Ferency T jelzéssel: Hegyvidéki tó, 1899. Olaj, vászon. Kissé sérült. 60x80 cm.
11271.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft