Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 460
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3470411
11332
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Enteriör, olaj, karton, Keretben. 35x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3480187
11333
523
Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, vászon. 76x60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3338787
11334
523
Jelzés nélkül: Fekvő akt, ceruza, papír, kissé foltos, 42×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3499006
11335
523
Jelzés nélkül: Fel a mennyországba! Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 21x34 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3496845
11336
523
Jelzés nélkül: Fonóban. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 20x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3402359
11337
523
Jelzés nélkül: Friedrich Engels portréja. Rézkarc, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 39,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3339004
11338
523
13000
Jelzés nélkül: Fürdőzők. Olaj, vászon, keretben 49x58 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3436286
11339
523
Jelzés nélkül: Geometria és gesztus. Vegyes technika, vásznazott lemez. 50x70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3514029
11340
523
Jelzés nélkül: Hajó a viharban. Pasztell, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 24×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3516473
11341
523
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36,5×48 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3516472
11342
523
4600
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 49,5×70 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
3493899
11343
523
Jelzés nélkül: Házak között. Akvarell, papír. 25x22 cm. Üvegezett keretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft