Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 460

Jelzés nélkül: Enteriör, olaj, karton, Keretben. 35x25 cm
11332.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, vászon. 76x60 cm
11333.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Fekvő akt, ceruza, papír, kissé foltos, 42×30 cm
11334.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül: Fel a mennyországba! Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 21x34 cm.
11335.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Fonóban. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 20x15 cm
11336.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Friedrich Engels portréja. Rézkarc, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 39,5x29 cm
11337.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Fürdőzők. Olaj, vászon, keretben 49x58 cm
11338.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Jelzés nélkül: Geometria és gesztus. Vegyes technika, vásznazott lemez. 50x70 cm
11339.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Hajó a viharban. Pasztell, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 24×33 cm
11340.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36,5×48 cm.
11341.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 49,5×70 cm
11342.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Jelzés nélkül: Házak között. Akvarell, papír. 25x22 cm. Üvegezett keretben
11343.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft