Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
26 000Ft 70,46EUR, 81,25USD
Ajánlatom:
Ft
Minimális ajánlat:
26 000Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, 1900 körül: Itatás. Olaj, fa. Hátoldalán Belvárosi Aukciósház III. Művészeti aukció (1996) raglapjával valamint nehezen olvasható felirattal (... Edouárd francia festő 1868-1940). Dekoratív, sérült fakeretben. 10x13 cm.