Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Mir san mir. Hrsg.: Herbert Riehl-Heyse, Dieter Hanitsch. 50 Jahre Freistaat Bayern im Spiegel der Karikatur. München, 1996, Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23289.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Weidemann, Larass, Klier: 50 Künstlerinnen die Mann kennen sollte. München, 2008, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23290.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Ernst Wachalovsky (Hg.): Bilder brechen ein Tabu. Walther Groß der maler der Kriegsgefangenschaft. Graz-Stuttgart, 2001, Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23291.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Meisterwerke Französischer Impressionisten. Berlin, 1937 (?), Woldemar Klein Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23292.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber &amp; Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23293.

Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber & Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Anna Eörsi: Die Malerei der internationalen Gotik. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Michael Horsham: Die Kunst der Shaker. Eine Würdigung der hervorragenden Handwerkskunst der Shaker. Köln, 1989, Könemann Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23295.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
L. Fischel: Nicolaus Gerhaert und die Bildhauer der deutschen Spätgotik. München, 1944, Verlag F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés.
23296.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Ingo F. Walther: Marc Chagall 1887-1985. A megfestett költészet. Köln-Budapest, 1992, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés.
23297.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thalia Színház. Kiadói papírkötés, kötéstáblán törésnyomok, egyébként jó állapotban.
23298.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Makláry. (Makláry Kálmán festőművész.) [Hajdúszoboszló], 2007, magánkiadás, 64 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23299.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Sz. Koroknay Éva: Magyar reneszánsz könyvkötések. Művészettörténeti Füzetek 6. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér, egészoldalas képekkel. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval.
23300.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események