Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Réti Zoltán: Mikszáth-akvarellek. Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23277.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2017
23278.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bernhard Maaz: Im Tempel der Kunst. Die Künstlermythen der Deutschen. (Kiállítási katalógus.) München-Berlin, 2008, Deutscher Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23279.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Josef Scharl. Die dreissiger Jahre - The Thirties. Frankfurt am Main, 2005, Jörg Schumacher. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
23280.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Pierre Cabanne: Die Kunst im 20. Jahrhundert. Paris, (1985), Somogy. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23281.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Peter Beye - Ulrike Gauss: 30 Jahre Stiftungen der LTG Lufttechnische GmbH Stuttgart. (Kiállítási katalógus.) Stuttgart, 1990, Staatsgalerie Stuttgart. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23282.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Jávor Anna (szerk.): Földi paradicsom. Modern mesterművek a Kasser-Mochary Gyűjteményből. Bp., 2010, MNG. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23283.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Max Sauerlandt: Deutsche Plastik des Mittelatlers. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus - Leipzig,én., Karl Robert Langewiesche. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
23284.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Heribert Hutter: Konfrontationen. Mit 281 Abbildungen. Unter Mitarbeit von Irmgard Hutter. Herrsching,1981.,Manfred Pawlek. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23285.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Pierre Courthion: Malerei des Impressionismus. Köln,1976,DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
23286.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Siegfried Wichmann: Realismus und impressionismus in Deutschland. Stuttgart,1964., Schuler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23287.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
1999-2004 Art. Das Kunstmagazin 20. és 25 éves jubileumi számai (1999. nov., Nr. 11.; 2004. nov., Nr 11.) Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
23288.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események