Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Wolfgang Neumann: Viva Navi Naiv. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Irmgard Sedler. Kornwestheim, 2011, Museen der Stadt Kornwestheim. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
23109.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Emanuel Poch: Porzellanmarken. Hanau, 1976, Werner Dausien. Német nyelven. Porcelán jelzésekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23110.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Haye W. Hansen: Deutsche Holzschnitt-Meister des 20. Jahrhunderts. Bremen, 1988, Faksimile-Verlag. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23111.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Verő György: Blaha Lujza és a Népszínház Budapest színi életében. Rákosi Jenő előszavával. Bp., [1926], Franklin-Társulat. 1 t.+ 328 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23112.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Anuário Arte &amp; Artistas. Sao Paolo, 2004/2005. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23113.

Anuário Arte & Artistas. Sao Paolo, 2004/2005. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1973-1989 6 darab BÁV aukciós katalógus.
23114.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Elena Nesterova: Die Wanderer. Die Meister des russischen Realismsus. Zweite Hälfte des 19. bis Anfang des 20. Jahrhunderts. Bournemouth - Sankt-Petersburg,1996,Parkstone-Aurora. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23115.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Ingo F. Walther (Hrsg.): Malerei der Welt. Eine Kunstheschichte in 900 Bildern. Von der Gotik bis zur Gegenwart. Augsburg, 2007, Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a sérüléssel, karcos borítóval.
23116.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Wallraef-Richartz-Museum: Der Neubau Architektur. Oswald Mathias Ungers. Hrsg.: Wallraef-Richartz-Museum und Gebäudewirtschaft der Stadt Köln. Köln, 2001, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23117.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Kunst und Architektur. 1000 Fragen und Antworten. Das Grosse Volks-Lexikon. Wissensbibliothek 10. 2006, Bertelsmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
23118.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Den Zeitgeist im Visier. Kritischer Realismus in Baden 1914-1933. Hrsg. von Hans-Dieter Mück. Stuttgart, 1991, Hugo Matthaes Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23119.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Kelet művészete: 1. köt.: Dercsényi Dezső: A mozaik. 2. köt.: Egyiptom festészete. 3. köt.: Homér Lajos: Keleti miniatúrák. [Egy kötetben.] Ars Mundi. Bp.,1944, Officina,2+33+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.;+48+8 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.; +46+2 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérült.
23120.

Kelet művészete: 1. köt.: Dercsényi Dezső: A mozaik. 2. köt.: Egyiptom festészete. 3. köt.: Homér Lajos: Keleti miniatúrák. [Egy kötetben.] Ars Mundi.
Bp.,1944, Officina,2+33+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.;+48+8 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t.; +46+2 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+4 (színes képtáblák) t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérült.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események