Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Barret, George: Anleitung zur Aquarellmalerei. Sttugart, Verlag von Paul Neff. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23085.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
2011 Dorotheum árverési katalógus: Festmények, bútorok, vegyes régiségek. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
23087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Őhquist János: A finnek művészete. Ősi időktől máig. Bp., 1911, Lampel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
23088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Olaf Gulbransson: Sprüche und Wahrheiten. Gezeichnet von - -. Leipzig,1939,Philipp Reclam. Olaf Gulbransson (1873-1958) norvég művész illusztrációival, karikatúráival. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23089.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Turnai Tímea: A színpadi látvány művészi útjai. Mesés díszletek, térteremtők. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23090.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Speed, F. Maurice: 1966-1968. Flm review. London, 1967, W. H. Allen. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
23091.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Dvorszky Hedvig: Képek, szobrok, képernyő. B. Farkas Tamás és Kernács Gabirella filmjei a Magyar Televízióban 1967-2007. A bevezető tanulmányt írta, az ajánlott irodalmi válogatást összeállította és a beszélgetést készítette: Dvorszky Hedvig művészettörténész. A filmográfiát összeállította: Kernács Gabriella művészettörténész. A szerző, Dvorszky Hedvig (1942- ) Ferenczy Noémi-díjas művészettörténész által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Magyar Művészeti Akadémia, 183 p. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
23092.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, húsvéti aukció 2019
23093.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23094.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Norbert Götz - Ursel Berger (szerk.): Ignatius Taschner. Ein Künstlerleben zwischen Jugendstil und Neoklassizismus. (Kiállítási katalógus.) München, 1992, Klinkhardt &amp; Biermann, 333+(1) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23095.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Die Dresdener Kunstschätze zur Gecshichte des grünen Gewölbes und der anderen Dresdener Kunstsammlungen. Dresden, VB Verlag der Kunst Dresden. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
23096.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események