Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Kunst des 20. Jahrhunderts. (Kiállítási katalógus.) Berlin, é.n., Nationalgalerie Berlin. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23169.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Malerei. Künstler, Werke, Epochen von A-Z. Renningen, 2005, Garant. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23170.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Bogyay Tamás: A művész a korai középkorban Szerzői Kiadás, 1932. 55p. Kiadói papírborítóval ragasztott gerinccel
23171.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Ernst H. Gombrich: Schatten. Ihre Darstellung in der abendländischen Kunst. Berlin, 1996, Klaus Wagenbach. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23172.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
23173.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Stephan Lackner: Max Berkmann. München, 1983, Südwest Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé penészfoltos lapszélekkel.
23174.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Die Tunisreise. Aquarelle und Zeichnungen von August Macke. Köln, 1978, DuMont. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23175.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dagmar Feghelm - Markus Kersting: Rubens. Bilder der Liebe. München, 2005, Prestel. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23176.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Gérard Du Ry van Beest Holle (szerk.): Kunstgeschichte. Vom Mittelalter bis zur Gegenwart. Stuttgart, 1975, Parkland. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
23177.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kunsthandel Widder. Augenblicke. (Művészeti katalógus.) Wien, 2024, Kunsthandel Widder. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva (közte magyar művészek munkáival). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dorotheum. Silber. Online Auction. (Aukciós katalógus, ezüst témában.) Wien, 2024, Dorotheum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szántó Tibor: A szép magyar könyv 1473/1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói pauszpapír védőborítóban.
23180.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események