Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

2013-2015, 2 dara Nagel árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában.
23181.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pinder, Wilhelm: Die Bildwerke des Naumburger Doms. 44 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort den - - . Leipzig-Wiesbaden, 1954, Insel-Verlag, [2]+59+[1] p. Oldalszámozáson belül 44 fekete-fehér képtáblával. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos gerinccel.
23182.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Rudolf Hiller von Gartringen (hrsg.): Werner Tübkes. "Arbeiterklasse und Intelligenz." Studien zu Kontext. Genése und Rezeption. Petersberg, 2006, Michael Imhof Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés-kötés.
23183.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Ines Janet Engelmann: Impressionismus. 50 Bilder, die Man Kennen Sollte. München,2007,Prestel. Benne Toulouse-Lautrec, Renoir, Van Gogh és mások. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés-kötés.
23184.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hermann Hauber: Karl Stirner. Der schwäbische Malerpoet. Ellwangen,én.,Schwabenverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23185.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Alexander F. Storz: So rollten die Sechziger. Zwischen Mauerbau und Mondlandung. Stuttgart,2013.,Motorbuch Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
23186.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hans Dieter der Malerpoet am Bodensee. Bilder Verse Gedanken. Stuttgart,1949,Solitude.  Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
23187.

Hans Dieter der Malerpoet am Bodensee. Bilder Verse Gedanken. Stuttgart,1949,Solitude.
Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hans Lutsch: Schlesiens Kunstdenkmäler. Gütersloh, 1986, Prisma. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23188.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Jörg Trobitsch: Dänemark. Natur und Kultur zwischen zwei Meeren. Augsburg, 1997, Bechtermünz Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23189.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Walter Leonhard: Schöne Alte Wirtshausschilder. Zeichen guter Gastlichkeit. [Schöne Alte Wirtshausschilder. Zeichen guter Gastlichkeit.] München,1977,Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23190.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Meisterwerke aus dem Besitz des Stuttgarter Gelerievereins. Stuttgart, 1996., Stuttgarter Galerienverein. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, köze Monet, Van Gogh, Schiele, Dalí és mások. Kiadói papírkötés.
23191.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Spurensicherung 40 Jahre Werbung in der DDR. Kabinettstücke aus der Sammlung Ute und Michael Berger. Frankfurt am Main,1990,Deutscher Werbemuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
23192.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események