Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 515
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3217766
23349
522
Books: Architecture, Art
Művészet és ellenség. Szerk.: Legéndy Péter. Kovács Attila rajzaival. Szenci Molnár Társaság: Budapest, 1997. 123p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3218024
23350
522
Books: Architecture, Art
John Sillevis: Dutch drawings from the Age of Van Gogh: From the collection of the Haags Gemeentemuseum. Cincinnati, 1992. Taft Museum. Gazdag képanyaggal illusztrálva, angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3310873
23351
522
Books: Architecture, Art
Tudomány és művészet. Modern Könyvtár. Kolligátum. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc kissé sérült, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3341648
23352
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2013 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3341658
23353
522
Books: Architecture, Art
Wienerroither & Kohlbacher aukciós katalógus, modern művészet témában, 1996. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3362245
23354
522
Books: Architecture, Art
Hayden Herrera. Frida. Biography of Frida Kahlo. Or Yehuda, 2005, Dvir. Héber nyelven. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3363220
23355
522
Books: Architecture, Art
Keith Andrews: Adam Elsheimer. Werkverzeichnis der Gemälde, Zeichnungen und Radierungen. München, 2006, Schirmer/Mosel, 208 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3381030
23356
522
Books: Architecture, Art
Zdenek Félix (Hrsg.): Lovis Corinth 1858-1925. Köln, 1986., DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3382077
23357
522
Books: Architecture, Art
Hampel József: Az antik szobrászat története. Bp., 1900, Franklin-Társulat, VI+(2)+276 p. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3398323
23358
522
Books: Architecture, Art
Messinger Géza: Épületszerkezettan 4. (Ábrafüzet). Kézirat. BME Építészmérnöki Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 253+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, egy-két sérült lappal. Megjelent 484 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3414042
23359
522
Books: Architecture, Art
Back to the Roots. David Nashs, Werner Pokorny, Jinmo Kang, Unen Enkh. Hrsg. von Margit Biedermann Foundation. Donaueschingen - Freiburg, 2011, Museum Biedermann - modo Verlag, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
3414349
23360
522
Books: Architecture, Art
Ute Schönfeld-Dörrfuß: Eugen Schmid-Korb. Leben und Werk eine schwäbischen Malers. Stuttgart, Theiss. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események