Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Művészet és ellenség. Szerk.: Legéndy Péter. Kovács Attila rajzaival. Szenci Molnár Társaság: Budapest, 1997. 123p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT.
23349.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
John Sillevis: Dutch drawings from the Age of Van Gogh: From the collection of the Haags Gemeentemuseum. Cincinnati, 1992. Taft Museum. Gazdag képanyaggal illusztrálva, angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben.
23350.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Tudomány és művészet. Modern Könyvtár. Kolligátum. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc kissé sérült, kissé kopottas állapotban.
23351.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2013
23352.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Wienerroither &amp; Kohlbacher aukciós katalógus, modern művészet témában, 1996.
23353.

Wienerroither & Kohlbacher aukciós katalógus, modern művészet témában, 1996.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Hayden Herrera. Frida. Biography of Frida Kahlo. Or Yehuda, 2005, Dvir. Héber nyelven. Kiadói papírkötés.
23354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Keith Andrews: Adam Elsheimer. Werkverzeichnis der Gemälde, Zeichnungen und Radierungen. München, 2006, Schirmer/Mosel, 208 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Zdenek Félix (Hrsg.): Lovis Corinth 1858-1925. Köln, 1986., DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
23356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Hampel József: Az antik szobrászat története. Bp., 1900, Franklin-Társulat, VI+(2)+276 p. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
23357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Messinger Géza: Épületszerkezettan 4. (Ábrafüzet). Kézirat. BME Építészmérnöki Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 253+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, egy-két sérült lappal. Megjelent 484 példányban.
23358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Back to the Roots. David Nashs, Werner Pokorny, Jinmo Kang, Unen Enkh. Hrsg. von Margit Biedermann Foundation. Donaueschingen - Freiburg, 2011, Museum Biedermann - modo Verlag, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Ute Schönfeld-Dörrfuß: Eugen Schmid-Korb. Leben und Werk eine schwäbischen Malers.  Stuttgart, Theiss. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
23360.

Ute Schönfeld-Dörrfuß: Eugen Schmid-Korb. Leben und Werk eine schwäbischen Malers.
Stuttgart, Theiss. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események