1927-1930 Képzőművészet folyóirat 3 száma, közte I. évf. 1. szám., III. évf. 25., IV. évf. 30. szám. Kiadói papírkötés, professzionális védőfóliában, változó állapotban, közte foltos.
Bernard Derrieu: Pierre Francois: peintre décorateur. Préface Skimao. Fotos A. Hampart Zoumian. Barcelona, 1989., Danés Editions d'Art á Barcelone. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., 1919, Athenaeum. 340 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón kisebb szakadásokkal, címlapon korabeli névbejegyzéssel és feljegyzéssel, lapok szélén feltehetően felvágásból eredő apró szakadásokkal és egyenetlenségekkel, utolsó lap alján számozással.
Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
Mythos Italien. Wintermärchen Deutschland. Die italienische Moderne und ihr Dialog mit Deutschland. Hrsg. von Carla Schulz-Hoffmann. München, 1988, Prestel, 342+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.