Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Varga Vera: Régi magyar üveg. Bp., 1989, Képzőművészeti Kiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
23265.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
IX. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1985. Szerk.. Romváry Ferenc. Borító- és plakátterv: Pinczehelyi Sándor. Pécs, 1985, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Csiky Tibor, Gádor Magda, Kő Pál, Matzon Frigyes, Samu Géza alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
23266.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1927-1930 Képzőművészet folyóirat 3 száma, közte I. évf. 1. szám., III. évf. 25., IV. évf. 30. szám. Kiadói papírkötés, professzionális védőfóliában, változó állapotban, közte foltos.
23267.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Bernard Derrieu: Pierre Francois: peintre décorateur. Préface Skimao. Fotos A. Hampart Zoumian. Barcelona, 1989., Danés Editions d'Art á Barcelone. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23268.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, 19. sz. festmények és modern művészet témában, 2016.
23269.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dorotheum Magazine 2024 április + Hassfurther 2 darab aukciós katalógus 2016-2017
23270.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2013-2014
23271.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Sebestyén Károly: Dramaturgia. A drámai műfajok története és elmélete. Bp., 1919, Athenaeum. 340 p. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón kisebb szakadásokkal, címlapon korabeli névbejegyzéssel és feljegyzéssel, lapok szélén feltehetően felvágásból eredő apró szakadásokkal és egyenetlenségekkel, utolsó lap alján számozással.
23272.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
1975 Sotheby Catalogue of Good Continental Furniture Works of Art, Rugs and Carpets, fekete-fehér képekkel illusztrált, angol nyelven, 26 p.
23273.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Oskó Judit: Unokáink is látni fogják. A televízió építészeti sorozata. RTV-Minerva, 1979. 233p. Kiadói kartonált papírkötésben
23274.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
23275.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Mythos Italien. Wintermärchen Deutschland. Die italienische Moderne und ihr Dialog mit Deutschland. Hrsg. von Carla Schulz-Hoffmann. München, 1988, Prestel, 342+2 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23276.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események