Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 515
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3473618
23409
522
600
Books: Architecture, Art
Kaesz Gyula: A bútorstílusok. Bp., 1972, Gondolat. Félvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3473815
23410
522
600
Books: Architecture, Art
Galleria Pandolfini. Importante vendita all'asta. Firenze, 1979. Kiadói papírkötés, ázásnyomokkal. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3473819
23411
522
600
Books: Architecture, Art
Abeler, Jürgen: Ullstein Uhrenbuch. Eine Kulturgeschichte der Zeitmessung. Frankfurt, 1975, Ullstein. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3113651
23412
522
500
Books: Architecture, Art
Jaques, Renate: Deutsche Textilkunst. In Ihrer Entwicklung bis zur Gegenwart Berlin, 1942 Rembrandt, . Kiadói egészvászon-kötés, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3351071
23413
522
500
Books: Architecture, Art
Dr. Bogárdi János: Hidromechanika. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, hullámos lapok, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3366153
23414
522
500
Books: Architecture, Art
2 db BME Építészmérnöki Kar kézirat: Pogány István: Épülettervezés IV. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 208 példányban. + Bruzsa László: Épületszerkezetek I. Ábraanyag 2. füzet. Bp., 1990, Tankönyvkiadó, 184 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 719 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3415725
23415
522
500
Books: Architecture, Art
Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Műegyetemi Kiadó, 2009. 603p. Kiadói kartonált papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3430113
23416
522
500
Books: Architecture, Art
Balázs György-Borozsnyói Adorján-Tóth Ernő: Műegyetemen végzett építőmérnökök és munkásságuk 1952-1956. Bp., 2008, Műegyetemi Kiadó, 688 p. Kiadói kartonált papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3431379
23417
522
500
Books: Architecture, Art
Vajda Zoltán - Neuwirth Gábor: Építésszervezés I. + Bacher Károly - Lánczos Pál - Soós László: Építésgépesítés I. BME Építőmérnöki Kar. Bp., 1977-1991, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötések, kopott, foltos borítóval, az első kötet erősen foltos lapokkal és a hátsó borítóján tollas jegyzettel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
3313675
23418
522
300
Books: Architecture, Art
Horváth György: Erdélyi János Tótfalusi Kis Miklós-díjas [könyvművész laudációja]. [Budapest], 1978. (Zrínyi Nyomda). 10 + [2] p. Egyetlen füzetkiadás. Bibliofil kiadvány Erdélyi János (1913-1985) tipográfus, könyvművész, a Zrínyi Nyomda generációkat nevelő nyomdászmesteréről. A folyóiratokat, könyvsorozatokat, önálló köteteket tervező könyvművész 1975-ben nyerte el a legrangosabb hazai tipográfusi díjat, a Tótfalusi Kis Miklós-díjat. A rövid pályakép szövegét a könyvművész köteteiről, kiadványairól készült színes felvételek kísérik. (Megjelent a Magyar Grafika 1978. évi 3. számában.) Fűzve, illusztrált kiadói védőborítóban. Szép példány. Ritka. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
300 Ft
300 400 500
3431774
23419
522
400
Books: Architecture, Art
Pálmai Géza: Magasépítés. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. +Taky Ferenc: Épületek villamos berendezése. (Épületgépészet II.) Bp., 1957, Felsőoktatási Jegyzetellátó. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események