Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 175 p. Szövegközi illusztrációkkal, Horváth Jenő, Pérely Imre és Gehl Zoltán rajzaival. Benne 3 db korabeli prospektussal is. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
23385.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Französische Malerei von Delacroix bis Picasso. Wolfsburg, 1961, Stadthalle. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, a hátsó borító felső sarkán gyűrődéssel.
23386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Moderne Malerei. Mit 48 Farbtafeln. Herrsching - Ammersee,1975, Pawlak Verlag, 23+1 p. +48 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Cézanne, Van Gogh,Toulouse-Lautrec, Edvard Munch, Matisse, Chagall, Oskar Kokoschka, Picasso, Klee, Kandinsky, Miro, Dalí, Mondrian és más művészek munkáival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Christian Rohlfs Gemälde. Stuttgart,1990,Cantz,223 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23388.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Pigler Andor: Bogdány Jakab (1660-1724). Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 31+(1) p.+ LVIII (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, néhány kissé koszos lappal, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
23389.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
23390.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
23391.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Seres László: Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest/Miskolc, 2017, Missionart Galéria. ALÁÍRT! Angol-magyar kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23392.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Architekturbezogene Kunst in Deutschland. Dortmund, én., Junior Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Bernard Denvir: Impressinismus. Meisterwerke der Malerei, Band 2. Künzelsau, 1992, Sirius. 219 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítón kopásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
23394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Rainer Fetting: Manscapes. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Daniel J. Schreiber. Tübingen-Köln, 2010, Kunsthalle Tübingen - Walther König, 111 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.
23396.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események