https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
23301.

Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Mai Magyar Mitológia - Museum Zeitgenössischer Mythologie. H.n., é.n. (1990-2000 körül), k.n. Német és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Egy egy lebontásra, majd renoválásra ítélt budapesti házban (feltehetően Reáltanoda u.) képzőművészeti alkotásokat, installációkat bemutató tárlat további beazonosításra váró kiadványa. Kiadói papírkötés.
1
23302.

Mai Magyar Mitológia - Museum Zeitgenössischer Mythologie. H.n., é.n. (1990-2000 körül), k.n. Német és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Egy egy lebontásra, majd renoválásra ítélt budapesti házban (feltehetően Reáltanoda u.) képzőművészeti alkotásokat, installációkat bemutató tárlat további beazonosításra váró kiadványa. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Dorotheum aukciós katalógus, kortárs művészet témában, 2018.
1
23303.

Dorotheum aukciós katalógus, kortárs művészet témában, 2018.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Ostini, Fritz von: Der Maler Edward Cucuel. Zürich / Wien, 1924. Amalthea, 76 + 2 p. Kiadói félvászon kötésben Számos illusztrációval Gerinc foltos
1
23304.

Ostini, Fritz von: Der Maler Edward Cucuel. Zürich / Wien, 1924. Amalthea, 76 + 2 p. Kiadói félvászon kötésben Számos illusztrációval Gerinc foltos

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Kovács Péter festőművész (1943-2019) Kossuth-díjas festő 3 db katalógusa: Supka Magdolna: Kovács Péter. Bp., 1998., (Szolnok, Tisza-ny.). 66 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Régebbiek, újabbak. Bp., 2009, Hamilton Aulich Art Galéria. + Kovács Péter. H.n., é.n. (1981 k.), k.n.
1
23305.

Kovács Péter festőművész (1943-2019) Kossuth-díjas festő 3 db katalógusa: Supka Magdolna: Kovács Péter. Bp., 1998., (Szolnok, Tisza-ny.). 66 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Régebbiek, újabbak. Bp., 2009, Hamilton Aulich Art Galéria. + Kovács Péter. H.n., é.n. (1981 k.), k.n.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp., 2007, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
23306.

Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp., 2007, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Illustrierte Film-Bühne. 50 Hollywood-Filme mit einem Vorwort von oe Hembus. München, 1976, Verlag Monika Nüchtern. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
23307.

Illustrierte Film-Bühne. 50 Hollywood-Filme mit einem Vorwort von oe Hembus. München, 1976, Verlag Monika Nüchtern. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Eric Arrouas - Jacques Almira: Double Page Photos - Le Carnaval De Venise. Párizs, 1984, SNEP, fotókönyv, kiadói papírkötés.
1
23308.

Eric Arrouas - Jacques Almira: Double Page Photos - Le Carnaval De Venise. Párizs, 1984, SNEP, fotókönyv, kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Zádor Anna - Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Az egyik szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 1943, MTA (Franklin-ny.), 428 p.+ 48 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, foltos borítóval, ázásnyomokkal, erősebben sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
1
23309.

Zádor Anna - Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Az egyik szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 1943, MTA (Franklin-ny.), 428 p.+ 48 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, foltos borítóval, ázásnyomokkal, erősebben sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Manet Manet. Zwei Bilder im Dialog. Le déjeuner. Neue Pinakothek, München. Un bar aux Folies-Bergére. Cortauld Institute of Art Gallery, London. Hrsg. von James Cuno und Joachim Kaak. München - Köln, 2005., Pinakothek - DuMont, 134+2 p.+2 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23310.

Manet Manet. Zwei Bilder im Dialog. Le déjeuner. Neue Pinakothek, München. Un bar aux Folies-Bergére. Cortauld Institute of Art Gallery, London. Hrsg. von James Cuno und Joachim Kaak. München - Köln, 2005., Pinakothek - DuMont, 134+2 p.+2 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
La Joie de Vivre. Die Nie Gesehenen Meisterwerke der Barnes Collection. München, 1993, Kindler, 317+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23311.

La Joie de Vivre. Die Nie Gesehenen Meisterwerke der Barnes Collection. München, 1993, Kindler, 317+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Wilhelm Morgner 1891-1917. Gemälde, Zeichnungen, Druckgraphik. Hrsg. von Klkaus Bussmann. Stuttgart, 1991., Gerd Hatje, 285 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23312.

Wilhelm Morgner 1891-1917. Gemälde, Zeichnungen, Druckgraphik. Hrsg. von Klkaus Bussmann. Stuttgart, 1991., Gerd Hatje, 285 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz