Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

3 db művészeti katalógus, 2 db Papp János festőművésznek dedikált, egy aláírt. Kettőben meghívóval is.
23313.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Leipzig, 1969, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23314.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Természetművészet-változatok. / Nature Art-Variations. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2016, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb felületi sérüléssel.
23315.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
John Sandon: Antik porcelán. Ford.: Kovács Zsuzsa, Lengyel András, Molnár Tünde. Régiséggyűjtők Kézikönyve. Bp., 1998, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23316.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival. Bp.-Sorpon, 2006, Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.
23317.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
23318.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
23319.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Mayer Berta, Végh András festőművészek kiállítása. 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23320.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Memorial Hall, Fairmount Park, Philadelphia, 1904. The Commisioners of Fairmount Park. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23321.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2015
23322.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Dorotheum árverési katalógus, klasszikus modern témában, 2014
23323.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Vojtech Tilkovsky: Daumier. Pozsony, 1951, szlovák nyelven, kopott félvászon kötés.
23324.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események