https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
David J. Eveleigh: Old Cooking Utensils. Shire, 1994, angol nyelven, papírkötés, 32p. Szakmai kiadvány az antik konyhai eszközök gyűjtéséről.
1
23229.

David J. Eveleigh: Old Cooking Utensils. Shire, 1994, angol nyelven, papírkötés, 32p. Szakmai kiadvány az antik konyhai eszközök gyűjtéséről.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Art Deco. The Pitkon Guide. Papírkötés, angol nyelven, gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco stílusú műtárgyakról, 20p
1
23230.

Art Deco. The Pitkon Guide. Papírkötés, angol nyelven, gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco stílusú műtárgyakról, 20p

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3 darab szakkönyv: Viennese Porcelain, Árpád-kori ötvösség, Limoges-i zománcok Magyarországon. Kopott borítóval.
1
23231.

3 darab szakkönyv: Viennese Porcelain, Árpád-kori ötvösség, Limoges-i zománcok Magyarországon. Kopott borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.
1
23232.

Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.
1
23233.

Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
1
23234.

Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.
1
23235.

Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties Boston, Toronto, 1965. Little, Brown &amp; Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval
1
23236.

Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties
Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban.
1
23237.

3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013.
1
23238.

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019
1
23239.

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással.
1
23240.

P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz