Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 515
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3506663
23229
522
Books: Architecture, Art
David J. Eveleigh: Old Cooking Utensils. Shire, 1994, angol nyelven, papírkötés, 32p. Szakmai kiadvány az antik konyhai eszközök gyűjtéséről. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3506667
23230
522
Books: Architecture, Art
Art Deco. The Pitkon Guide. Papírkötés, angol nyelven, gazdag képanyaggal illusztrált kiadvány az art deco stílusú műtárgyakról, 20p még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3506802
23231
522
Books: Architecture, Art
3 darab szakkönyv: Viennese Porcelain, Árpád-kori ötvösség, Limoges-i zománcok Magyarországon. Kopott borítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3509179
23232
522
Books: Architecture, Art
Bortnyik Sándor: Géplovag. Bp., 2008, Virág Judit, 43+1 p. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3509265
23233
522
Books: Architecture, Art
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., 1986, Múzsák. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3190631
23234
522
Books: Architecture, Art
Gerszi Teréz (szerk.): A századforduló világa 1800. / The Turn of the Century 1800. Kiállítási katalógus. A katalógus szerkesztője: Czére Andrea. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3198668
23235
522
Books: Architecture, Art
Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3293698
23236
522
Books: Architecture, Art
Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3305445
23237
522
Books: Architecture, Art
3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3341624
23238
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3341626
23239
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3362110
23240
522
Books: Architecture, Art
P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események