Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Leben in Deutschland. Früher - Heute. Alltag, Arbeit und Privates in Fotos und Texten gegenübergestellt. Köln, én., Komet. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23205.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
100 Meisterwerke. Aus den Grossen Museen der Welt. Badn 4. Hrsg. von Wibke von Bonin. Köln, 1988, VGS Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23206.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Hermann Bauer: Kunst in Bayern. hn., én., Rosenheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23207.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Fritz Nemitz: Renoir. Köln,én.,Phaidon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23208.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Izsó Miklós levele. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Soós Gyula. Magyar Művészek Levelei I. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés.
23209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szilágyi, János Györgyi: Ancient Art. Collection of the Budapesti Museum of Fine Arts 5. Bp., 2003., Budapest Museum of Fine Arts. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Friedländer, Max J.: Der Holzschnitt. Berlin, 1926., Gruyter. A fametszetkészítést bemutató német nyelvű könyv, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince sérült.
23211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szoboszlai Mata János: Husz fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Bp., 1982, Petőfi Irodalmi Múzeum, [2]+7+[7] p.+ 20 t. Az 1935-ös Debreceni Officina kiadás hasonmása. Kiadói egészvászon mappában. Megjelent 1000 példányban.
23212.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
42 ceramiche originali di Pablo Picasso. Museo Internazionale delle Ceramiche, Faenza. (Kiállítási katalógus.) Faenza, 1960, Stabilimento Grafico Fratelli Lega. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
23213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1978 Kertész Klára kiállítása, nyíregyházi Jósa András Múzeum. A 110 éves Jósa András Múzeum képzőművészeti katalógusai 24. sz. Kertész Klára (1909-1997) keramikusművész által dedikált példány. Kihajtva: 23x63,5 cm
23214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Spanyol mesterművek a Bilbaói Szépművészeti Múzeumból. + A fáraók után. A kopt művészet kincsei Egyiptomból. Bp., 1996-2005, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az első kötet, bontatlan zsugorfóliában.
23215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
2018 Enigma 95. szám. Gerevich Tibor 2. Szerk.: Markója Csilla és Bardoly István. 2018, Meridián-2000. Kiadói papírkötés.
23216.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események