Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Miroslav Micko: Paul Cézanne. Bayreuth, 1981, Gondrom. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23193.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dr. R. W. Schmidt: Die Technik in der Kunst. Stuttgart, Franckhs Technischer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon firkával.
23194.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Stefan Borchardt: Carl Roersch. Ein Schweizer Maler. Stuttgart, 2015, Belser. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
23195.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Faszination Malerei. 550 Meisterwerke entdecken und verstehen. Hrsg. von Alexander Sturgis und Hollis Clayson. Stuttgart,2000,Belser. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23196.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Kristian Sotriffer: Heu&amp; Stroh. Ein Beitrag zur Kultur- und Kunstgeschichte. Linz, 1990, Veritas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23197.

Kristian Sotriffer: Heu& Stroh. Ein Beitrag zur Kultur- und Kunstgeschichte. Linz, 1990, Veritas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kurt Kranz: Sehen Verstehen lieben. Drei Schritte in die Kunst. Stuttgart, 1963, Europäischer Buchklub. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23198.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Robert A. M. Stern: Moderner Klassizismus. Entrwickung und Verbreitung der klassischen Tradition von d er Renaissance bis zur Gegenwart. Stuttgart,1990,Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23199.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Giovanna dal Magro - Anna Paola Zugni Tauro: Löwen. Auf den Spruen des Löwen. Eine Kunst- und Kulturgeschichte. München, 1992, Diedrichs. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23200.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Giuseppe Argentieri: Englische Maler von Hogarth bis Turner. 1996., Arnoldo Mondanori. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23201.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Emilio Bertonati: Neue Sachlichkeit in Deutschland. Herrsching, 1988., Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23202.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Robert Rey: Manet. Köln-Mailand,én.,Uffici Kunstverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23203.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Neure Kunst aus württembergischem Privatbesitz. I. Klassische Moderne Staatsgalerie Stuttgart. Stuttgart, 1973., Staatsgalerie Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott nyl-kötés.
23204.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események