https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hanneke de Man: Museum Boymans -van Beuningen Rotterdam. Museen der Welt. München - Rotterdam, 1994., C. H. Beck - Scala Books, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23361.

Hanneke de Man: Museum Boymans -van Beuningen Rotterdam. Museen der Welt. München - Rotterdam, 1994., C. H. Beck - Scala Books, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Tápay-Szabó László:  Reformtörekvések az amerikai városkormányzásban. Budapest, (1940). Budapest székesfőváros házinyomdája. 35 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás. Tápay-Szabó László (1874-1941) újságíró, író, művelődéstörténész. 1923-tól az Egyesült Államokban élt, a Columbia Egyetem magyar tanszékén tanított. 1930-ban tért haza és Szegeden tanított, illetve közíróként, művelődéstörténészként publikált. Társadalompolitikai kérdéseket boncoló tanulmánykötete az amerikai városok önkormányzatiságát, szegényügyét, közlekedésügyét, önszervező, vállalkozó hajlamát vizsgálja. Az olvasmányos, anekdotikus stílusban megírt esszékötet példaanyaga az Egyesült Államok számos vidékéről való: New York-i és kaliforniai, új-angliai, középnyugati és déli példák egyaránt szerepelnek a munkában. (Különlenyomat a Városi Szemle XXVI. évfolyamából.) Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban, jó példány.
1
23362.

Tápay-Szabó László: Reformtörekvések az amerikai városkormányzásban.
Budapest, (1940). Budapest székesfőváros házinyomdája. 35 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás.
Tápay-Szabó László (1874-1941) újságíró, író, művelődéstörténész. 1923-tól az Egyesült Államokban élt, a Columbia Egyetem magyar tanszékén tanított. 1930-ban tért haza és Szegeden tanított, illetve közíróként, művelődéstörténészként publikált. Társadalompolitikai kérdéseket boncoló tanulmánykötete az amerikai városok önkormányzatiságát, szegényügyét, közlekedésügyét, önszervező, vállalkozó hajlamát vizsgálja. Az olvasmányos, anekdotikus stílusban megírt esszékötet példaanyaga az Egyesült Államok számos vidékéről való: New York-i és kaliforniai, új-angliai, középnyugati és déli példák egyaránt szerepelnek a munkában.
(Különlenyomat a Városi Szemle XXVI. évfolyamából.)
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban, jó példány.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Nemes László festőművész. Ljubljana, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
23363.

Nemes László festőművész. Ljubljana, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp., 1999. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
23364.

Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp., 1999. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Jean Guichard-Meili: Matisse. London, 1967, Thames and Hudson. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
23365.

Jean Guichard-Meili: Matisse. London, 1967, Thames and Hudson. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Patay László. 1932-2002. Szerk.: Siklósi Attila. Ráckeve-Bp., 2002, Ráckeve Város - Szaktudás Kiadó Ház Rt. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
23366.

Patay László. 1932-2002. Szerk.: Siklósi Attila. Ráckeve-Bp., 2002, Ráckeve Város - Szaktudás Kiadó Ház Rt. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Tóth Attila: Bánvölgyi László szobrász-, restaurátorművész. A művész, Bánvölgyi László (1962- ) által dedikált példány. Szeged, 2008, Múzeumi Tudományért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23367.

Tóth Attila: Bánvölgyi László szobrász-, restaurátorművész. A művész, Bánvölgyi László (1962- ) által dedikált példány. Szeged, 2008, Múzeumi Tudományért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere. Piatsek József (1781-1854). Pécsi regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23368.

Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere. Piatsek József (1781-1854). Pécsi regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
2001 V. Vadnai Galéria kiállítási katalógusa. Benne Fehér László, Cseke Szilárd, Gál András, Erdélyi Gábor, Hencze Tamás. Szerk.: Vadnai Ágnes, Péterfy Melinda. Bp., 2001., Vadnai Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23369.

2001 V. Vadnai Galéria kiállítási katalógusa. Benne Fehér László, Cseke Szilárd, Gál András, Erdélyi Gábor, Hencze Tamás. Szerk.: Vadnai Ágnes, Péterfy Melinda. Bp., 2001., Vadnai Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
2 db Kerényi Jenő (1908-1975) katalógus: Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival és a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált.. Bp.-Sopron, 2006, Körmendi Galéria. 15+1 p.Kiadói papírkötés. + Hann Ferenc (szerk.): Kerényi Múzeum (Kerényi Jenő). H.n., 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23370.

2 db Kerényi Jenő (1908-1975) katalógus: Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival és a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált.. Bp.-Sopron, 2006, Körmendi Galéria. 15+1 p.Kiadói papírkötés. + Hann Ferenc (szerk.): Kerényi Múzeum (Kerényi Jenő). H.n., 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
1
23371.

Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
23372.

Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz