https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel
1
23373.

Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Ember Mária: Pátkai Ervin ötven rajza Békéscsaba, 1987. 50p. Csak 250 pld, ez számozatlan. Kiadói papírkötésben
1
23374.

Ember Mária: Pátkai Ervin ötven rajza Békéscsaba, 1987. 50p. Csak 250 pld, ez számozatlan. Kiadói papírkötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
4 Graphiker aus Ungarn. Galerie im Café am Markt. (György Jovián, László József Molnár, Ákos Muzsnai, István Püspöki). Artbureau Budapest, 1984. 12p. Kiadói papírkötésben.
1
23375.

4 Graphiker aus Ungarn. Galerie im Café am Markt. (György Jovián, László József Molnár, Ákos Muzsnai, István Püspöki). Artbureau Budapest, 1984. 12p. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.
1
23376.

Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
23377.

Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Merítés a KUT-ból XI. Dési Huber István (1895-1944) festőművész emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Haas Galéria, Budapest. 2007. 12p. Papírkötésben.
1
23378.

Merítés a KUT-ból XI. Dési Huber István (1895-1944) festőművész emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Haas Galéria, Budapest. 2007. 12p. Papírkötésben.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Rend és kaland. Sík Csaba (1934-1997). Magvető Kiadó: Budapest, 1972. 271p. Vászonkötésben, jó állapotú.
1
23379.

Rend és kaland. Sík Csaba (1934-1997). Magvető Kiadó: Budapest, 1972. 271p. Vászonkötésben, jó állapotú.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Mattioni Eszter festőművész kiállítása a Vigadó Galériában, a Magyar Népköztársaság Művészeti Alapjának kiállítótermében 1986. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Szerk.: Konstantin László. Bp., 1986. Vigadó Galéria. Kiadói tűzött papírkötés.
1
23380.

Mattioni Eszter festőművész kiállítása a Vigadó Galériában, a Magyar Népköztársaság Művészeti Alapjának kiállítótermében 1986. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Szerk.: Konstantin László. Bp., 1986. Vigadó Galéria. Kiadói tűzött papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.
1
23381.

Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
John Gorman: Banner Bright. An Illustrated History of Trade Union Banner. 1986, Scorpion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23382.

John Gorman: Banner Bright. An Illustrated History of Trade Union Banner. 1986, Scorpion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.
1
23383.

Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Die Frühzeit des modernen Holzschnitts. Holzschnitte aus den Beständen der Stiftung Museum Schloss Moyland - Sammlung van der Grinten - Joseph Beuys Archiv des Landes Nordrhein-Westfalen. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Willem-Jan Pantus. (Bedburg-Hau, 1993), Förderverein Museum Schloß Moyland e.V., 367 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
23384.

Die Frühzeit des modernen Holzschnitts. Holzschnitte aus den Beständen der Stiftung Museum Schloss Moyland - Sammlung van der Grinten - Joseph Beuys Archiv des Landes Nordrhein-Westfalen. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Willem-Jan Pantus. (Bedburg-Hau, 1993), Förderverein Museum Schloß Moyland e.V., 367 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz