Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Old Masters' Gallery. Summary Catalogue. Vol. 2-3. Edited by Ildikó Ember, Zsuzsa Urbach, Imre Takács. Volume 2: Early Neatherlandisch, Dutch, and Flemish Paintings. Volume 3: German, Austrian, Bohemian and British Paintings. Bp., 2000-2003, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23121.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Csernyánszky, Marie Les Tapisseries Medicis - Medici kárpitok.    (Bp.), (1948). (KMENy). 27+(1) p. + 4 tábla (kihajtható). Szövegközti képekkel. A kötetbe helyezve a mű 12 oldalas magyar szövege. (Ars Decorativa) Fűzve, enyhén sérült kiadói papírborítóban, a borítóra ragasztott képpel
23122.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Scheublein 2 darab aukciós katalógus, vegyes régiség témában, 2012-2018.
23123.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Sotheby's 2 darab aukciós katalógus, régi festmények témában, benne sok magyar vonatkozással: Vaszary János, Rafael Viktor, Frank Frigyes, Medveczky Jenő, Mednyánszky László, Rákosy Nándor, Zichy Mihály. 2008-2009.
23124.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Jakabffy Ferenc: Az építőkövek. Építő Munkavezetők Könyvtára XV-XVII. Bp., 1908, Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó és Ács Mesterek Ipartestülete - ifj. Nagel Ottó, (3)+235 p. Szövegközi ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
23125.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
23126.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr kötés, gerinc sérült, első kötéstábla kissé sérült, kissé kopottas állapotban. + Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
23127.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Demeter Nóra et al.: Müpa Budapest. Bp., 2015, Libri - MÜPA Budapest Nonprofit Kft., 301+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, 3 db CD-melléklettel.
23128.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Gyakorlati szerkezettervezés I-II. Bp., 1973 Műszaki Könyvkiadó, Kiadói kartonált keménykötésben
23129.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
The graphic work of M. C. Escher. Introduced and explained by the artist. New York,1973,Ballantine Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23130.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Vivian Russell: Monet und seine Landschaften. München, 2001, Knesebeck. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23131.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Klaus Honnef: Kunst der Gegenwart. [Köln],1990,Taschen. Német nyelven.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23132.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események