Licitálható
23127.
Könyvek: Építészet, művészet
2 200 Ft
5,96 EUR, 6,88 USD
2 200 Ft
Fülep Lajos emlékkönyv. Cikkek, tanulmányok Fülep Lajos életéről és munkásságáról. Bp., 1985, Magvető. Kiadói műbőr kötés, gerinc sérült, első kötéstábla kissé sérült, kissé kopottas állapotban. + Fülep Lajos: Magyar művészet. Művészet és világnézet. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |