Közös ügyeink. Együttműködésen alapuló művészeti projektek./Common affairs. Collaborative art projects. Szerk.: Simon Andrea, Szipőcs Krisztina. Bp., 2018. Ludwig Múzeum. Fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben. Megjelent 500 példányban.
Kaleidoskop Holzel in der Avantgarde. Hsg. Marion Ackermann, Gerhard Leistner, und Daniel Spanke. Heidelberg, 2009, Kehrer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói fűzött kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
1936 Magyar Művészet. Szerk. Oltványi-Artinger Imre. XII. évf. Bp., A Szinyei Merse Pál Társaság megbízásából kiad. Athenaeum. 383p. Aranyozott egészvászon kötésben, egybekötve
Meisterzeichnungen aus sechs Jahrhunderten. Die Sammlung Ian Woodner. (Kiállítási katalógus.) Köln, 1986, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé ázott, dohos, penészfoltos.
Kunst und Kultur im Ulm 1933-1945. (Kiállítási katalógus.) Ulm, 1993, Ulmer Museum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Albert Schug: Die Kunst unseres Jahrhunderts. Köln, é.n., Naumann & Göbel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.