Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Hans W. Fischer: Menschenschönheit Gestalt und Antlitz des Menschen in Leben und Kunst. Berlin, 1935., Deutsche Buchgemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
23073.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Rolf Günter Renner: Edward Hopper 1882-1967. Transformationen des Realen. Köln, 1990, Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23074.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Copley. Hrsg. von Der Stiftung Frieder Burda und Götz Adriani. Die Publikation erscheint zu der Ausstellung Copley, Museum Frieder Burda, Baden-Baden, 18. Februar bis 10. Juni 2012. Max-Ernst-Museum Brühl des LVR, 24. Juni bis 4. November 2012. Stiftung Ahlers Pro Arte/Kestner Pro Arte, Hannover, 16. November 2012 bis 1. April 2013. Berlin, 2012, Kherer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23075.

Copley. Hrsg. von Der Stiftung Frieder Burda und Götz Adriani.
Die Publikation erscheint zu der Ausstellung Copley, Museum Frieder Burda, Baden-Baden, 18. Februar bis 10. Juni 2012.
Max-Ernst-Museum Brühl des LVR, 24. Juni bis 4. November 2012.
Stiftung Ahlers Pro Arte/Kestner Pro Arte, Hannover, 16. November 2012 bis 1. April 2013.
Berlin, 2012, Kherer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Schrecken und Hoffnung. Künstler sehen Frieden und Krieg. Hrsg.: Werner Hofmann. Köln, 1987., Bachem. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23076.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Judith Zilczer: Richard Lindner. Gemälde und Aquarelle 1948-1977. München, 1997, Haus der Kunst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23077.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Kazimir Malevics: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina, 176+4 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
23078.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Domin Károly: Szobrok. A művész, Domin Károly (1943-2012) szobrász, belsőépítész által DEDIKÁLT példány. Vác, 2003., Kucsák Könyvkötészet és Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés.
23079.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Vegyes művészeti katalógus tétel, 9 db. Közte: Kovalovszky Márta: Bokros Birman (Corvina 1971), Umberek és Etruszkok (1989), Illyés Mária: Ouevres Francaises du XIXe siécle (2001), Régi mesterek magyar magántulajdonban (1946, Szépművészeti), Touches by Graphic Art of Visegrad's Four Touches by, Zydzi - Polscy. Cerwiec - Sierpien 1989., Frederick W. Glasier : The Big Top, Mostra Internationale dell Orafo. 1930., Első bőrárverés (1998.)
23080.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Bruno Bourel - Parti Nagy Lajos: Fényrajzok Budapest. [Bp.], 2009, Fotófolio Kft. 3. kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
23081.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Jáki Szaniszló: Isten és a kozmológusok. Bp.,1992,Ecclesia. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
23082.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Muralia Hungarica. Mai magyar épületdíszítő művészet. Összegyűjtötte és a bev. írta Bereczky Loránd. Szerk.: Szántó Tibor. Bp., 1978, Magyar Helikon, 170 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Megjelent 3000 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kiadói papír védőborítóban.
23083.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Werner Heiduczek: Die seltsamen Abenteur des Parzival. Nach Wolfram von Eschenbach neu erzählt von - -. Farbige Illustrationen von Wolfgang Würfel. A könyv illusztrátora által, Wolfgang Würfel (1932-2025) német grafikus-, festőművész, illusztrátor által Würtz Ádám (1927-1994) grafikus-, festőművész, illusztrátor részére DEDIKÁLT példány.  Berlin,1974,Neues Leben. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23084.

Werner Heiduczek: Die seltsamen Abenteur des Parzival. Nach Wolfram von Eschenbach neu erzählt von - -. Farbige Illustrationen von Wolfgang Würfel.
A könyv illusztrátora által, Wolfgang Würfel (1932-2025) német grafikus-, festőművész, illusztrátor által Würtz Ádám (1927-1994) grafikus-, festőművész, illusztrátor részére DEDIKÁLT példány.
Berlin,1974,Neues Leben. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események