Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 515

Csenkey Éva: Zsolnay szecessziós kerámiák. Bp., 1992, Helikon. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. gerincen pici szakadás
23049.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
23050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Michael Kriegeskorte: Werbung in Deutschland 1945-1965. Die Nachkriegszeit im Spiegel ihr Anzeigen. Köln,1992,DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, foltos kiadói papír védőborítóban.
23052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Aufbruch Realismus. Die neue Wirklichkeit im bild nach '68. Heilbronn, 2012, Städtische Museen Heilbronn. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
23054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Brigitte Buberl (szerk.): Cézanne - Manet - Schuch. Drei Wege zur autonomen Kunst. München, 2000, Hirmer Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Pierre Auguste - Walter Pach: Renoir. Köln, 1979, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fritz Nemitz: Renoir. Mit fünfzig Farbtafeln. Köln, é.n., Phaidon Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
23056.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Hans H. Hofstätter: Jugendstil. Graphik und Druckkunst. St. Gallen, 2004, Otus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
23057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Magdalena M. Moeller: August Macke. Köln, 2002, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Taar Ferenc: A kacér múzsát szolgáltam. DEDIKÁLT! Debrecen, 1992. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Számozott (2192./2200) példány. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóban és kiadói kartontokban, jó állapotban.
23060.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események