Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3443610
12581
515
Herendi virágmintás süteményes készlet, jelzett, 2. oszt., hibátlan, d: 15,5 - 27,5 cm 3443388
12582
515
3200
Zsolnay gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm 3435959
12583
515
Régi német női akt figura. Sorszámozott, hibátlan, m: 22,5 cm 3443606
12584
515
Herendi virágmintás kínáló, jelzett, 2. oszt., hibátlan, d: 27,5 cm 3443660
12585
515
Kínai váza. Kézzel festett, jelzett porcelán, hibátlan. 36 cm 3436496
12586
515
15000
Villeroy & Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 3441766
12587
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Umbrella Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3369413
12588
515
60000
cca 1880/90 Rudolf Ditmar fajansz süteményes készlet. 6 db tányér, egy sütemény kínáló. XIX. sz. Kézzel festett, jelzett, kínáló sérült és gyengén ragasztott, egy tányéron apró mázhiba. d: 32 cm, 21 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! 3441730
12589
515
3200
Hummel Goebel dísztálka - "Singing Lesson". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm 3435949
12590
515
Royal Dux akt. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm 3434965
12591
515
Kahla 6 személyes historizáló mintás kávés készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, egy fedél belsején kopással. 3442225
12592
515
cca 1920/30 Zsolnay vadászmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, d: 15-24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft