Porcelán

Tételek száma: 492

Herendi virágmintás süteményes készlet, jelzett, 2. oszt., hibátlan, d: 15,5 - 27,5 cm
12581.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay gyűrűtartó tálka, jelzett, d: 8,5 cm
12582.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Régi német női akt figura. Sorszámozott, hibátlan, m: 22,5 cm
12583.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Herendi virágmintás kínáló, jelzett, 2. oszt., hibátlan, d: 27,5 cm
12584.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kínai váza. Kézzel festett, jelzett porcelán, hibátlan. 36 cm
12585.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Villeroy & Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12586.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Hummel Goebel dísztálka - "Umbrella Boy". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12587.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

12588.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Hummel Goebel dísztálka - "Singing Lesson". Jelzett, kopással, d: 8,5 cm
12589.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Royal Dux akt. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12590.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kahla 6 személyes historizáló mintás kávés készlet, irizáló dekorral. Jelzett, teljes, egy fedél belsején kopással.
12591.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

cca 1920/30 Zsolnay vadászmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, d: 15-24 cm
12592.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft