Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479082
12437
515
Herendi kisváza, jelzett, hibátlan, 2. oszt, m: 7 cm 3475922
12438
515
Hollóházi Milky tejszínlikőrös porcelán palack. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 3476415
12439
515
Zsolnay tollazott szélű 5 személyes kávés készlet, jelzett, kis kopással. 3481270
12440
515
Herendi piros rózsa, jelzett, hibátlan, h: 7,5 cm 3481494
12441
515
Antik német pásztorfiú figura, hibátlan, m: 12 cm 3479119
12442
515
3800
Hollóházi matyó fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan,. m: 29 cm 3475592
12443
515
3 darab porcelán maszk, h: 11 cm 3458948
12444
515
Wagner & Apel Bertram udvarló kisfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm 3458967
12445
515
Wagner & Apel Bertram négylevelű lóherét gyűjtögető kislány. Jelzett, kézzel festett, sérüléssel, m: 13,5 cm 3476430
12446
515
Hollóházi tacskó. Terv: Őry Ferenc. Jelzett, hibátlan, h: 18 cm 3479116
12447
515
2200
Hollóházi kulacs, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3481272
12448
515
Herendi Kitty mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft