Porcelán

Tételek száma: 492

Villeroy & Boch Saxony antik gyümölcsmintás tálaló alátét, jelzett, mázrepedéssel, d: 30 cm
12365.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13

3 darab kis porcelán figura, közte Alt Wien, közte sérüléssel, m: 8 cm alatt
12366.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Bögre a Rolling Stones ábrázolásával, hibátlan, m: 10,5 cm
12367.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi és Drasche nyúl figurák, jelzett, hibátlan, m: 8 cm alatt
12368.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Japán fedeles váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm
12369.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Vajtartó, citromtartó Porcelán edény jelzés nélkül, hibátlan 18 cm
12370.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vintage süteménykínáló készlet, jelzés nélkül, hibátlan, d: 14,5-20 cm
12371.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Hollóházi söröskorsó Sajóecseg címerével, jelzett, hibátlan, fedéltartó szerkezete nélkül, m: 25,5 cm
12372.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

hollóházi hortenzia mintás szív alakú bonbonier, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
12373.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Aquincum Macival sétáló gyermek. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
12374.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Art deco stílusú kerámia falimaszk, jelzett, h: 29 cm
12375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
9

Hollóházi népi mintás bögre pár, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
12376.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft