Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3478602
12377
515
Dísztál. Japán, 19. sz. utolsó harmada, jelzett, kézzel festett, restaurált, d: 19 cm 3478027
12378
515
4600
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 7 cm, 12 cm 3474274
12379
515
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett mintával díszített plakett, jelzett, hibátlan, 6,5x4,5 cm 3474796
12380
515
Herendi bécsi rózsa mintás sültes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 38x30 cm 3481186
12381
515
Delft 2 darab porcelán cipő, h: 9-12 cm 3481336
12382
515
Rosenthal "Bremen" bögre. Designer: Katerina Hladikova. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3479399
12383
515
Zsolnay virágmintás ékszeres edény, jelzett, 11,5x7,5 cm 3476477
12384
515
Zsolnay tehén. Jelzett, hibátlan, 7,5x7,5 cm 3479615
12385
515
Antik porcelán kéz alakú gyűrűtartó, h: 9,5 cm 3476020
12386
515
Porcelán lágytojás kínáló szett, 6 darab, sószóróval, m: 6-8 cm 3480840
12387
515
Bavaria két darab egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 3480728
12388
515
Bavaria négyrészes egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel, desszertes tányér és kínáló, jelzett, hibátlan, d: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft