Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3093834
12741
515
Victoria Geisha (Gésa) japonizáló teás és mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5-5 személyes, teáshoz egy plusz aljjal 3090598
12742
515
Design váza pár, bagoly mintával, kis kopással, m: 34 cm 3020274
12743
515
Schwaz ÁF. kézzel festett fajansz csésze alj nélkül. Bruned kézi festéssel. Jelzett , hibátlan 6 cm 2894156
12744
515
Zsák alakú porcelán váza, tájkép mintával, szignózott, jelzés nélkül, kopással, m: 23,5 cm 2894163
12745
515
Iszákos szegény férfi figura, mázazatlan porcelán, jelzett, hibátlan, m 16,5 cm 2610105
12746
515
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm 2792734
12747
515
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm 2787378
12748
515
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm 2792733
12749
515
2200
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm 2963138
12750
515
30000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan 2493432
12751
515
600
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm 2866052
12752
515
24000
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft