Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3387210
12666
515
Wallendorf váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 3388724
12667
515
Ritzenhoff "Orlando" 6 darabos nagytányér szett, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 3393227
12668
515
Hollóházi 2 darab korsó, egyiken csak Volán jelzéssel, m: 19 cm 3393418
12669
515
700
2 darab régi porcelán kínáló, egyik repedt, d: 23 cm alatt 3371943
12670
515
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, kissé sérült bőr keretben, Kép mérete 18x12 cm 3368721
12671
515
Unterweissbach puttó figura, jelzett, sérült ujjakkal, h: 15 cm 3371386
12672
515
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3376119
12673
515
Kínai porcelán likőrös flaska, jelzett, minimális kopással, m: 19,5 cm 3377821
12674
515
3200
Tigriskölyök, jelzés nélkül, hibátlan 17 cm 3377712
12675
515
Térdelő női akt porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm 3369223
12676
515
24000
Cmielow Manufaktúra, hal mintás tálaló készlet 6 + 1 db. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. Nagy tál 40x27 cm 3376948
12677
515
Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft