Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3406940
12641
515
Hollóházi kagyló. Jelzett, hibátlan, h: 19,5 cm 3304364
12642
515
4800
Volkstedter váza, olasz virágcsokor díszítéssel, jelzett, m: 22,5 cm 3409464
12643
515
15000
Herendi, Óherendi névre szóló nagy bögre és tál. "Dick" névre. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d:12 cm, d: 18 cm 3411058
12644
515
Hummel Goebel nyúl figurás cukortartó, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3411051
12645
515
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, kopással, m: 11 cm 3411047
12646
515
1939-1949 Hummel nyúl figurával díszített kosár kínáló, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3407012
12647
515
3200
Zsolnay búgócsigás lány Terv: Sinkó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16x12 cm 3363186
12648
515
Schaubachkunst Berlin látképeit bemutató váza. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm 3411055
12649
515
Hummel Goebel virágot tartó mókus figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3405045
12650
515
Budapest Szabadság tér emléktál, sérüléssel, d: 18,5 cm 3402926
12651
515
Gránit teás kanna, jelzett, mázrepedéssel, 26x16 cm 3407284
12652
515
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft