Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3477330
12497
515
Slamand Nord Hamage antik francia fajansz dísztányér, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 25,5 cm 3476496
12498
515
3400
Delft falitányér, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 3480076
12499
515
Zsolnay lüszteres zsánermintás kávés készlet, kiöntő nélkül, jelzett, egyik csészén pattanással. 3477140
12500
515
Vintage Gerzit snack kínáló készlet, 6 darab, jelzett, hibátlan, d: 22 cm 3477400
12501
515
PHG Meissen 2 darab sárkánymintás váza és egy fedeles edény, jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt 3476474
12502
515
2200
Liba asztaldísz figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19,5 cm 3481334
12503
515
Hollóházi háromlábú Erika mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3477926
12504
515
Fém szerelékes porcelán dobozka, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, 11x8,5x4 cm 3465302
12505
515
Meissen antik kézzel festett teás csésze, aljjal, jelzett, aranyozáson kopással, kardos jelzés, d: 15 cm 3475920
12506
515
Hollóházi bonbonier, Petőfi Sándor kiskőrösi szülőházának ábrázolásával, 14x9 cm 3458887
12507
515
Wagner & Apel Bertram kutyájának harmonikázó fiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12 cm 3479809
12508
515
13000
Hollóházi Szász Endre tervezte mintával díszített váza, jelzett, kis kopással, m: 25,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft