Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3476662
12473
515
Aquincum madárpár, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3474379
12474
515
Herendi virágmintás talpas váza, jelzett, 2. oszt., hibátlan, m: 24,5 cm 3479986
12475
515
Szecessziós nőalakkal díszített kisváza, kopással, m: 9 cm 3476357
12476
515
Hattyú alakú virágtartó, 23x19 cm 3476480
12477
515
Hollóházi Erika mintás háromrészes reggeliző szett, hibátlan, dobozában. 3476355
12478
515
Jegesmedve figura, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 3477251
12479
515
5500
Kínai rizsszem mintás rizsboros készlet, tálcával, kiöntővel, hozzá 6 darab rizsszemes leveses kanál, jelzett, hibátlan. 3476494
12480
515
Antik német bonbonier, gazdag plasztikus gyümölcs díszítéssel, réz szerelékkel, kis sérüléssel, d: 9 cm 3476021
12481
515
Doboznyi antik porcelán villanyszerelési alkatrész. 3474378
12482
515
3400
Hollóházi virágmintás bonbonier, jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3479887
12483
515
Hollóházi 3 részes Erika mintás asztali szett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3480022
12484
515
Antik porcelán patikai tégely, cca 19. sz. második fele, pattogzással, elszíneződéssel, m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft