Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3474482
12328
515
10 darabos söröskorsó gyűjtemény, porcelán, kőedény, jó darabokkal. 3474461
12329
515
Gazdagon díszített német fedeles söröskorsó, jelzett, m: 19,5 cm 3476388
12330
515
Aquincum madár, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm 3476440
12331
515
Aquincum fésülködő akt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 3474889
12332
515
Hollóházi virágmintás váza, jelzett, alján kis kopással, m: 31 cm 3480087
12333
515
Herendi Viktória mintás levél alakú tálka, jelzett, minimális kopással, 15x8,5 cm 3476657
12334
515
Viet Nam Dona padlóváza, jelzett, hibátlan, m: 39 cm 3476417
12336
515
4200
Hüttl Tivadar fedeles szószkínáló kanállal, jelzett, 17x8 cm 3482682
12337
515
Eschenbach modern stílusú 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm 3474875
12338
515
Hollóházi Várda ó-barack pálinkás butella, porcelán, hibátlan, m: 24 cm 3481622
12339
515
4400
Dulevo porcelán kávés készlet, jelzett, teljes, minimális kopással. 3480298
12340
515
Hollóházi népi mintás dísztál, jelzett, d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft