Porcelán

Tételek száma: 492

10 darabos söröskorsó gyűjtemény, porcelán, kőedény, jó darabokkal.
12328.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Gazdagon díszített német fedeles söröskorsó, jelzett, m: 19,5 cm
12329.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Aquincum madár, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
12330.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Aquincum fésülködő akt, jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12331.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hollóházi virágmintás váza, jelzett, alján kis kopással, m: 31 cm
12332.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Herendi Viktória mintás levél alakú tálka, jelzett, minimális kopással, 15x8,5 cm
12333.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Viet Nam Dona padlóváza, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
12334.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Hüttl Tivadar fedeles szószkínáló kanállal, jelzett, 17x8 cm
12336.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
11

Eschenbach modern stílusú 6 darab kávés csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
12337.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Hollóházi Várda ó-barack pálinkás butella, porcelán, hibátlan, m: 24 cm
12338.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dulevo porcelán kávés készlet, jelzett, teljes, minimális kopással.
12339.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Hollóházi népi mintás dísztál, jelzett, d: 24 cm
12340.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft