Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3481346
12316
515
Herendi Tertia háromrészes szett, tálkán repedéssel, d: 19 cm 3476019
12317
515
Bohóc figura, jelzett, minimális kopással, m: 15,5 cm 3477303
12318
515
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm 3474874
12319
515
Zsolnay japán mintás kiöntő, jelzett, hibátlan, m: 12 cm 3475831
12320
515
3400
Herendi VBO mintás tálka, jelzett, hibátlan, 11,5x9 cm 3476475
12321
515
Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú + nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 12-14 cm 3481360
12322
515
Copeland csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 3474481
12323
515
Német kőedény söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3474493
12324
515
3800
2 db Ada Kaleh feliratos Chodau mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan 3476683
12325
515
Hollóházi Ferencváros címeres hamuzó, jelzett, hibátlan, 13x8 cm 3474712
12326
515
2 db Herendi Apponyi mintás levél tálka, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x12 cm 3479982
12327
515
5 darab vadászmintás porcelán bögre, hibátlan, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft