Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3474480
12389
515
1935 Kézzel festett csoportképet ábrázoló söröskorsó, m: 13 cm 3474474
12390
515
3400
Gerzit vadászjelenetes söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 3476852
12391
515
Hollóházi hegedűs. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3476826
12392
515
Sétáló petróleumlámpa, m: 13 cm 3456477
12393
515
30000
Herendi Zova mintás dísztányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d 28 cm 3481496
12394
515
Vintage német bonbonier, jelzett, 12x9 cm 3476858
12395
515
Zsolnay rőzseszedő, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm 3481916
12396
515
3 darab magyar porcelán állatfigura, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3479528
12397
515
Zsolnay tollazott virágmintás kávés készlet hiányokkal + 2 darab kínáló, jelzett, kopással. 3476491
12398
515
1974. "IX. ORSZÁGOS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY DEBRECEN" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, d: 9 cm 3482737
12399
515
Herendi Apponyi zöld mintás tálka, jelzett, hibátlan, d: 10,5 cm 3481274
12400
515
Zsolnay pillangó mintás hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft