Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3476444
12401
515
Hollóházi art deco macska. Terv.: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, farka letört, m: 8,5 cm 3476308
12402
515
14000
Zsolnay karikázó kisfiú a kutyával, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), h: 20 cm, m:18 cm 3476680
12403
515
Hollóházi Hajnalka mintás ékszeres edény. Jelzett, hibátlan, 18x13 cm 3476483
12404
515
Hollóházi hegedűs. Jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 3474879
12405
515
6500
Hollóházi reklám hamuzó, a Weiss Manfréd Szerszámgépgyár Csepel logójával, jelzés nélkül, minimális kopással, 14x10 cm 3477087
12406
515
Japán 22 részes cseresznyevirág mintás tojáshéj porcelán teás készlet, süteményes tányérokkal, teljes. 3474460
12407
515
3200
Kaiser kobalt festésű fedeles söröskorsó, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 3474376
12408
515
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, 9x7,5 cm 3481208
12409
515
Angol dísztál a Salisbury Cathedral ábrázolásával, jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 3476772
12410
515
Só és borsszóró kis figurák, jelzés nélkül, hibátlan 6 cm 3474711
12411
515
Zsolnay süteményes készlet. Matricás, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 25 cm 3477627
12412
515
6 darab régebbi kézzel festett kínai kisváza, közte jelzett, hibátlan, m: 12 cm alatt Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft