Porcelán Tételek száma: 492
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3475081
12255
515
80000
Zsolnay Don Quijote és Sancho Panza. Tervező: Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981). Jelzett, m: 38 cm /// Zsolnay Don Quixote and Sancho Panza. Designer: Zoltán Olcsai Kiss (1895-1981). Signed, height: 38 cm. 3476490
12256
515
42000
Zsolnay kisplasztika - Vágyódás. Selyemfényű eozin mázakkal bevont finomfajansz, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3474972
12257
515
40000
Herendi Pheasant, Bird and Insect mintás süteményes készlet. Jelzett, hibátlan, teljes, d: 16-28 cm 3476429
12258
515
32000
Herendi Toporci Madonna. Terv.: Gácser Kata. Fehérmázas, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 3474708
12259
515
30000
Herendi Rothschild mintás kínáló. Pereménél áttört és virágos mintával, jelzett, egy minimális mázhibával, d: 24 cm 3474789
12260
515
30000
Herendi süteményes / szendvicses készlet. Kék búzavirág mintás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 3479819
12261
515
30000
Herendi kisplasztika - Öngyilkos Kleopátra. Terv.: Szilágyi Nagy István (1900-1954). Jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3479613
12262
515
30000
Zsolnay aranykontúrozott nőszirom mintás fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 3474791
12263
515
30000
Herendi / Óherendi teás csésze, aljakkal. Kék búzavirág mintás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 3475134
12264
515
30000
Zsolnay eozin mázas füles váza. Jelzett, hibátlan, m: 29 cm 3476487
12265
515
24000
Zsolnay eozin mázas névjegykártyatartó, rákkal küzdő kígyó alakjával, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm 3476462
12266
515
22000
Aquincum lány tállal. Terv: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, h: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft